Jsme skupina profesionálních sázkařů

Pohybujeme se ve světě kurzových sázek již více než 12 let. Během této doby se pro nás sázení stalo hlavním zdrojem příjmů a plnohodnotným zaměstnáním.

Zásadním faktem je však to, že za tuto dobu jsme si prošli všemi chybami, které začínající i zkušení sázkaři dělají. Díky našemu poradenství již tyto chyby nemusíte opakovat a naopak můžete ze sázení vytvořit spolehlivý zdroj vašich příjmů a profitabilní záležitost. 

Kromě cenných a nenahraditelných zkušeností z kurzového sázení jako takového, jsme za dobu naší činnosti získali velké množství významných kontaktů ze sportovního prostředí. Díky těmto kontaktům máme informace o různých sportovních událostech často dříve než bookmakeři sázkových kanceláří a tím přenášíme výhodu na naší stranu. 

Vzhledem k našemu rozhledu a řadě kontaktů z různých sportovních odvětví, se nezaměřujeme pouze na omezený okruh sportů. Naše rady a tipy se tak budou týkat nejen sportů jako jsou fotbal, hokej a tenis, ale zabrousíme také do bojových sportů, basketbalu a dalších kolektivních halových sportů

Přidej se k nám a staň se vydělávajícím sázkařem!

Kontaktujte nás

Nabízíme ti jedinečnou možnost, stát se výdělečným sázkařem!

Členství

Zvolte si svůj platební cyklus
Zvolte si svůj platební cyklus
Registrace

Pro zpřístupnění tiketů dokončete registraci a uhraďte členství, prosím.

Vyberte platební bránu
Jak chcete hradit členství?
Souhrn platby

Vybráno:
Cena: