Jsme skupina profesionálních sázkařů

Pohybujeme se ve světě kurzových sázek již více než 12 let. Během této doby se pro nás sázení stalo hlavním zdrojem příjmů a plnohodnotným zaměstnáním.

Zásadním faktem je však to, že za tuto dobu jsme si prošli všemi chybami, které začínající i zkušení sázkaři dělají. Díky našemu poradenství již tyto chyby nemusíte opakovat a naopak můžete ze sázení vytvořit spolehlivý zdroj vašich příjmů a profitabilní záležitost. 

Kromě cenných a nenahraditelných zkušeností z kurzového sázení jako takového, jsme za dobu naší činnosti získali velké množství významných kontaktů ze sportovního prostředí. Díky těmto kontaktům máme informace o různých sportovních událostech často dříve než bookmakeři sázkových kanceláří a tím přenášíme výhodu na naší stranu. 

Vzhledem k našemu rozhledu a řadě kontaktů z různých sportovních odvětví, se nezaměřujeme pouze na omezený okruh sportů. Naše rady a tipy se tak budou týkat nejen sportů jako jsou fotbal, hokej a tenis, ale zabrousíme také do bojových sportů, basketbalu a dalších kolektivních halových sportů

Přidej se k nám a staň se vydělávajícím sázkařem!

Kontaktujte nás

Nabízíme ti jedinečnou možnost, stát se výdělečným sázkařem!

Členství

Zvolte si svůj platební cyklus
Registrace

Pro zpřístupnění tiketů dokončete registraci a uhraďte členství, prosím.

Vyberte platební bránu
Platbu uhraďte prosím na účet:

Číslo účtu: 123-8498310247/0100
IBAN: CZ58 0100 0001 2384 9831 0247

do poznámky k platbě uveďte
SVŮJ PŘIHLAŠOVACÍ EMAIL

Jak chcete hradit členství?
Souhrn platby

Vybráno:
Cena: